1-9 A-D E-G H-M N-P Q-S T-Z

DEHYQUART C 4046


DEHYQUART C 4046

 

Dehyquart® Cı 4046 saç bakım kremleri ve emülsiyonların hazırlanması için uygundur bakım maddeleri ve yağlı alkol ve iyonik olmayan emülgatörler bir kombinasyonudur. Tipik kullanım konsantrasyonları, nihai ürünün istenen viskozitesine bağlı olarak,% 4-8 bulunmaktadır. En uygun kondüsyon ve stabilite özellikleri 3-4 arasında bir pH aralığında elde edilir. Bu ürün, 22-28% (MW 800), maksimum asit değeri, topaklar temin edilir, sarı mumsu bir ürün için beyaz bir katyonik yüzey aktif madde yer alır. 9 ve pH değeri (% 5 sol.) 2.0-4.0 arasındadır.

INCI adı (lar)
Setearil Alkol (ve) Dipalmitoylethyl hidroksietilmonyum metosülfat (ve) Ceteareth-20

Görünüm
DEHYQUART® Cı 4046 pelet temin edilir, sarı mumsu bir ürün bir beyaz.

Kullanım örneği
Kıvam verici, kıvamlandırma ve emülsifiye edici bileşenler kombinasyonu nedeniyle ürün, saç kremi kremleri ve emülsiyonlarının basit hazırlanması için uygundur. Tipik uygulama konsantrasyonları, nihai ürünün istenen viskozitesine bağlı olarak% 4-8'dir. En uygun kondüsyon ve stabilite özellikleri 3-4 arasında bir pH aralığında elde edilir.

Depolama ve taşıma
Nemden ve 30 ° C'nin altındaki sıcaklıklarda korunan kapalı orijinal kaplarında DEHYQUART® C 4046 en az bir yıl sabit kalır.

 

 

 

 


Dehyquart® C 4046 is a combination of conditioning agents and fatty alcohol and nonionic emulsifiers, that are suited for the preparation of hair conditioning creams and emulsions. Typical application concentrations are 4-8%, depending on the desired viscosity of the final product. The most favorable conditioning and stability properties are obtained in a pH range between 3-4. This product is a white to yellow wax-like product that is supplied in pellets, has a cationic surfactant (MW 800) of 22-28%, an acid value of max. 9, and pH value (5% sol.) of 2.0-4.0.

INCI name(s)
Cetearyl Alcohol (and) Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate (and) Ceteareth-20

Appearance
DEHYQUART® C 4046 is a white to yellow wax-like product which is supplied in pellets.

Example of use
On account of the combination of consistency giving, conditioning and emulsifying ingredients the product is suited for the simple preparation of hair conditioning creams and emulsions. Typical application concentrations are 4 - 8 %, depending on the desired viscosity of the final product. The most favorable conditioning and stability properties are obtained in a pH range between 3 - 4.

Storage and transportation
In sealed original containers, protected from moisture and at temperatures below 30° C DEHYQUART® C 4046 remains stable for at least one year.Acar Kimya A.Ş. © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.