1-9 A-D E-G H-M N-P Q-S T-Z

PLANTAPON AF


PLANTAPON AF


METATAGS: MIPA-Laureth Sulfate (and) Laureth-3 (and) Laureth-7 Citrate; LAURETH-3; LAURETH-7 CITRATE; MIPA-LAURETH SULFATE; plantapon af; plantapon AF; plantapon; plantapan; plantapan af; plantapan AF; PLANTAPAN AF; PLANTAPON AF; LAURET SÜLFAT; LAURET SULFAT; LAURET SULFATE; MİPA; MIPA; mıpa; mipa; lauret citrat; laureth citrat; lauret sitrat.

 

 

 

Plantapon® AF, alkil eter sülfat, etoksillenmiş yağlı alkolün sitrik asit esteri ve noniyonik emülsiyonlaştırıcıdan oluşan bir karışımdır. Yağlar için iyi çözülme kabiliyeti vardır, mükemmel köpürme davranışı sağlar, cildin nem dengesini korur ve kullanımdan sonra hoş bir cilt hissi verir. Bu ürün min. WAS'dir. % 98, pH değeri (% 10) 5.5-6.5 ve su içeriği max. % 1.0.

Plantapon® AF, sudan arınmış yüzey aktif madde preparatları, yüz temizleyicileri ve duş ve banyo ürünleri formüle etmek için uygulama buluyor.

Kimyasal Tanım
Alkil eter sülfat, etoksilatlı yağ alkolü sitrik asit esteri ve noniyonik emülsiyonlaştırıcı karışımı

Kullan
Su içermeyen yüzey aktif madde preparatları

Uygulama
Yüz Temizleme

Duş / Banyo Ürünleri
Son derece yumuşak ve cildi besleyen nemlendirici bir banyo yağı! Plantapon® AF, bu formüldeki ana yüzey aktif harmanı, alkanolamid içermeyen su içermeyen bir harmantır.

Plantapon AF Kullanım Örneği
Yüksek fraksiyonlu kozmetik yağların ve / veya yağ bileşiklerinin iyi çözünme kapasitesi nedeniyle ürün, banyo ve duş yağlarının yanı sıra lipit katman arttırıcı özelliklere sahip diğer su içermeyen vücut temizleme preparatlarının hazırlanması için müsaittir.

 

 

 

 

 

Plantapon® AF is a mixture of alkyl ether sulfate, citric acid ester of ethoxylated fatty alcohol and nonionic emulsifier. It has good solubilizing capability for oils, provides excellent foaming behavior, helps maintains skin moisture balance, and has a pleasant skin feel after use. This product has a WAS of min. 98%, a pH value (10%) of 5.5-6.5, and a water content of max. 1.0%.

Plantapon® AF finds application in formulating water-free surfactant preparations, facial cleansers and shower & bath products.

Chemical Description
Mixture of alkyl ether sulfate, citric acid ester of ethoxylated fatty alcohol and nonionic emulsifier

Use
Water-free surfactant preparations

Application
Face Cleansing

Shower/Bath Products
A moisturizing bath oil that is both extremely mild and caring to the skin! The main surfactant blend in this formula, Plantapon® AF, is a water-free blend that is also free of alkanolamides.

Plantapon AF Example Of Use
on account of the good dissolving capacity of high fractions of cosmetic oils an/or oil compounds, the product is suitable for the preparation of bath and shower oils as well as other water-free body cleansing preparations with lipid layer enhancing properties.

Acar Kimya A.Ş. © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.