1-9 A-D E-G H-M N-P Q-S T-Z

DEHYPON LS 54 (DEHIPON LS 54)

DEHYPON LS 54

CAS NUMBER: 68439-51-0


SYNONYMS: Fatty Alcohols, C12-14, Ethoxylated, Propoxylated; DEHİPON; DEHİPON LS; DEHİPON LS 54; DEHİPONLS45; DEHİPONLS54; dehıponls; dehıponls54; dehıponls45; dehipolls54; dehiponl45; dehiponl54; dehypon; dehyponls54; dehyponls45; DEHYPONLS45; DEHYPONLS54; DEHYPON LS; DEHPON LS 54; DEHYPON LS 45

 

 

 

 

Kimyasal tanımlama

DEHYPON LS 54, yaklaşık olarak yağlı alkol C12 - C14'tür. 5 mol EO ve yaklaşık 4 mol PO.

Dehypon LS 54, yağ alkolü olarak da bilinen yaklaşık 5 mol EO ve 4 mol PO içeren etilen oksit (EO) / propilen oksit (PO) içeren bir blok kopolimerdir Ticari bir yüzey aktif cismi olan poliglikol eterdir.

Ürün özellikleri
Görünüm
DEHYPON LS 54, sarımtırak, hafif ila biraz bulutlu sıvıdır.

Kullanım örneği
DEHYPON LS 54 düşük köpüklü yağ alkolü EO / PO türevidür.
Endüstriyel süpürgeler için düşük köpük yüzey aktif madde otomatik bulaşık yıkama deterjanları sıvı durulama yardımcıları.

Dehypon LS 54 sürfaktanları özellikle çeşitli ev ve I & I uygulamaları için uyarlanmışlardır; Dehypon LS 54 serisi, spesifik uygulamalar için en iyi performans gösteren ürünleri bulmanızı sağlar; örneğin: ıslanma ve köpürme özellikleri için yüzey aktif maddeler; etkili çok fonksiyonlu otomatik bulaşık yıkama ve durulama yardımcı ürünleri veya düşük köpük yüzeyaktif maddeler için yüzey aktif maddeler yıkayın. Noniyonik özelliklerinden dolayı, Dehypon yüzey aktif cisimleri diğer formülasyon bileşenleri ile uyumludur ve bu nedenle formüle edilmesi kolaydır. Bazı tipler DEHYPON LS 45, DEHYPON LS 54, DEHYPON LT 104'dür.

 

 

 

 

 

 

Chemical description

DEHYPON LS 54 is Fatty alcohol C12 - C14 with approx. 5 moles EO and approx. 4 moles PO.

Dehypon LS 54 is a block copolymer, composed of ethylene oxide (EO)/propylene oxide (PO) with approximately 5 moles EO and 4 moles PO, which is also known as fatty alcohol polyglycol ether is a commercial surfactant.

Product properties
Appearance
DEHYPON LS 54 is Yellowish, clear to slightly cloudy liquid.

Example of use
DEHYPON LS 54 is Low-foaming fatty alcohol EO/PO derivative.
Low foaming surfactant for industrial cleaners automatic dishwashing detergents liquid rinse aide.

Dehypon LS 54 surfactants have been especially tailored for a variety of household and I&I applications, including e.g. ware washing, vehicle cleaning, CIP, Cleaning in food/beverage production, metal cleaning, etc. Dehypon LS 54 range allows to find the best performing products for specific applications, e.g: surfactants for optimized wetting and foaming properties; rinse surfactants for efficient multifunctional automatic dish washing and for rinse aid products or low-foaming surfactants. Due to their nonionic character, the Dehypon surfactants are compatible with other formulation components and therefore easy to formulate. Some types are DEHYPON LS 45, DEHYPON LS 54, DEHYPON LT 104.

Acar Kimya A.Ş. © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.