1-9 A-D E-G H-M N-P Q-S T-Z

Amino Propil Dimetikon

AMINOPROPYL DIMETHICONE (AMİNO PROPİL DİMETİKON)

Cas No: 298211-68-4

Metatags : AMINOPROPYL DIMETHICONE, AMİNO PROPİL DİMETİCON, aminopropyl dimethicone, aminopropildimeticon, amino propil dimeticon,bis-aminopropildimeticon,bis-aminopropil dimeticon,
Siloxanes and Silicones, di-Me, 3-Aminopropyl Group-Terminated, Aminopropyl Dimethicone, METHOXY PEG/PPG-7/3 AMINOPROPYL DIMETHICONE, Abil soft AF 100, UNII-4M7P1JZ2V2,
Methoxy PEG/PPG-7/3 aminopropyl dimethicone, Methoxy PEG/PPG-7/3 aminopropyl dimethicone,siloxanes and silicones, 3-aminopropyl me, di-me,3-hydroxypropyl me, aminopropıl, aminopropile dimetikon, amininopropile dimetikon, aminopropıldımetıkon, aminopropil dimetik, aminodimetikon, mino dimetikone, aminopropil dimetikone, bis-amınopropil dimetikon, bıs-amınoproyldımetocone, bis-aminodimetyl propil,
ethers with polyethylene-polypropylene glycol mono-me ether,AMİNOPROPYLDIMETICONE,AMINO PROPİL DİMETİCONE,
amino dimeticon,aminopropileedimetikon, aminopropyledimeticon, aminopropyly dimetico,

 

 

 

Dimetikon, polidimetilsiloksan olarak da bilinir ve monomerlerden oluşan yinelenen birimlerden oluşan sentetik bir molekül olan silikon esaslı bir polimerdir. Silikon, oksijenden sonra Dünya'nın kabuğunda en bol ikinci unsur ve silikon dioksit de kum olarak bilinir, genellikle plajlarda ve kıyılarda bulunur.
Dimetikon birçok peynir yağı, işlenmiş gıdalarda ve tavuk nuggets ve patates kızartması gibi fast food maddelerinde de bulunabilir.
Fonksiyonlar: AMİNOPROPİL DİMETİKON sç koşulları olarak sınıflandırılmıştır.
BİS-AMİNOPROPİL DİMETİKONUN ÖZELLİKLERİ;
Dimetikon silikon - silikon yağı olarak kullanılır,
Suda ve bu durumda, çözünür olmayan, su ile deri veya saç kapalı yıkanamaz,
Ortaya çıkan film çok şeffaf değil
İmalat veya bir kullanım için ürünün bir köpük oluşumunu önlemektedir,
Dimetikon cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir
Cilt tolere edilir.
İŞLEVİ;
AMİNOPROPİL DİMETİKON, şampuanlar ve saç durulayıcıları için bir kıvamlandırma ajanı olarak kullanılır. Saç ve cilt proteinleri için güçlüdür ve sulu sistemlerde kendiliğinden emülsiyon yapıcıdır. Alkil kuaternerlerin sinerjik hacim özelliklerini iyileştirir, birikme etkisi yoktur ve şeffaf formülasyonlar için uygundur. Şampuanlar ve saç durulama için bir kıvamlandırma ajanı olarak kullanılır. Saç ve cilt proteinleri için güçlüdür ve sulu sistemlerde kendiliğinden emülsiyon yapıcıdır. Alkil kuatların sinerjik hacim özelliklerini iyileştirir, birikme etkisi olmaz ve berrak formülasyonlar için uygundur.
Aminopropil dimetikon kozmetiğin, sağlık, refah ve milyonlarca tüketiciyi daha iyi hissetmek ve iyileştirmek için pek çok kişisel bakım ürünü hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Her ürün kategorisi, her birinde bulunan tipik bileşenlerle ilgili ayrıntılar ve bu malzemelerin kaliteli, güvenli ve etkili bir ürün sağlanmasında oynadığı önemli rolü verir.

 

 

 

 

 

Dimethicone, also known as polydimethylsiloxane, is a silicon-based polymer that is a man-made synthetic molecule made up of repeating units called monomers. Silicon is the second most abundant element in the Earth's crust after oxygen, and silicon dioxide is also known as sand, commonly found on beaches and shores.
Dimethicone can also be found in many cooking oils, processed foods and in fast food items such as chicken nuggets and French fries.
THE PROPORTIES OF BIS-AMINOPROPYL DIMETHICONE;
Dimethicone silicone - silicone oil,
In water and in this case, insoluble, water can not be washed off with leather or hair,
The resulting film is not very transparent,
Preventing the formation of a foam of the product during manufacture or use,
Dimethicone soften and smooth the skin,
Skin is toll.

FUNCTION
Aminopropyl Dimethicone used as a conditioning agent for shampoos and hair rinses. It is strongly substantive to hair and skin proteins and is self-emulsifying in aqueous systems. It improves synergistically volume properties of alkyl quats, ther is no build-up effect and is suitable for clear formulations.
Aminopropyl Dimethicone in cosmotics, you will learn more about the many types of personal care products that enhance health, well-being and make millions of consumers look and feel better. Each product category gives details on the typical ingredients found in each and the important role those ingredients play in ensuring a quality, safe and effective product.
AMINOPROPYL DIMETHICONE is classified as hair conditioning.

Acar Kimya A.Ş. © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.