1-9 A-D E-G H-M N-P Q-S T-Z

ACNIBIO FGI

ACNIBIO FGI mikroorganizmaların sebep olduğu sulu ortam ve emülsiyon bozunmalarına karşı güçlü ve geniş etkili bir boisit ve fungisiddir. Aktif bileşeni optimum fayda ve stabilite sağlayan Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Methylchloroisothiazolinone and Methylisothiazolinonedur. Koruyucu etkisini ve stabiliteyi sağlamak için sulu glikol ortamında sunulur.

Her türlü kozmetik, jel ve kremlerde kullanılan geniş spektrumlu koruyucu. Cilt bakımı, şampuan, Kremler, Islak mendil, Deterjanlar (%0.05-0.2)
FENOKSİETANOL & DBGN & CIT/ MITACNIBIO FGI is a powerful biocide and fungicide with a wide range of activity, where the presence of micro-organisms is the source of various inconveniences, due to the degradation of aqueous media and emulsions. Its active ingredient is a synergetic blend of Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Methylchloroisothiazolinone and Methylisothiazolinone, that exhibits optimum efficacy and stability. Is presented in aqueous-glycol media to enhance the preservative effect and provide stability.

Acar Kimya A.Ş. © 2015 Tüm Hakları Saklıdır.